Ankieta

Czy uważasz, że gildia powinna werbować silniejszych graczy (+100lvl), słabszych natomiast przenosić do Akademii, do momentu dorównania pozostałym graczom?

Zdecydowanie TAK. Zaoszczędzimy w ten sposób grzybki na rozbudowie twierdzy i zwiększymy swoje szanse na awans w rankingu.
Zdecydowanie NIE. Ryzyko utraty graczy jest za duże. Jetem zżyty z członkami naszego zespołu. Pozycja Gildii nie jest dla mnie ważna.

Autor Wątek: Sprawnie działająca Akademia zamiast wydawania Grzybów na rozbudowę twierdzy.  (Przeczytany 1289 razy)

Wild Strawberry

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Liczę na rzetelne wypełnienie ankiety przez wszystkich Pogromców Mitów.

Gain

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Ja tez własnie sie zastanawiałem nad Akademia.
Ale przydało by się znaleść taka gildie ktora moze nam równiez dać silniejszych graczy a słabsi pojdą do niej.
Takie bynajmiej jest moje zdanie.

kater91

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Jak dla mnie nie, co racja, że grzybki byśmy zaoszczędzili. Jednak trzeba popatrzeć pod innym kątem, sami to przeszliśmy, więc zapewne i nasza akademia nie długo by wytrzymała. Gracze którzy są obecnie w gildii są raczej oddani i niektórzy aktywni, po znalezieniu akademii i wzięciu wiekszych lvl'i zapewne by się to zmieniło. A miejsce w rankingu jest tylko małą liczbą, która nie możę się równać z dobrą atmosferą.
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały" ~~ Sztywny Pal Azji

Gain

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Zgadzam się Kater :)
Atmosferę mamy fajna naprawdę; )
Ludzi można zdobywać inaczej :)
A sądzę że znajdzie się paru świrów co będą chcieli dołączyć do nas :)

kater91

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
No pewnie, a nawet jeśli, to ważniejszy jest dobry gracz, a nie wysoko lvl'owy gracz. Jest duża różnica, mimo że jeden z nich pomógłby nam w rankingu ;D
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały" ~~ Sztywny Pal Azji

lary007

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Sądzę ze lepiej jak mamy słabszych graczy ale miła atmosferę i dużo aktywnych graczy niż duże lvl a tak jak co niekturzy ze wejdą raz na jakiś czas a mniejsze lvl szybciej dzieki nam lvluja a i grzybki także wpłacają pamiętam jak only mnie ponownie sciagnol do gildi też miałem lvl 65 a on ok 120 i dzięki temu szybko wbilem lvl i grzybów wplacimel na rozbudowę a to dużo daje ze gildia co jakiś czas jest. Ulepszana  bo to jest wkońcu dla san wszystkich pożytek i małe lvl szybciej awansuja dlatego jestem na nie

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
mexicas eire-scotland eforex warszawa polski-serwer-rpg